TicToc ile Karnaval Radyosundaki Entegrasyon Nedir?

karnaval radyosu

tictocAkıllı telefonlar günümüzde yerini aldıktan sonra market sistemleri piyasaya çıkmış ve bu telefonlara özel milyonlarca ücretli veya ücretsiz akıllı programlar çıkartılmıştır. Ancak ne olursa olsun bu marketlerde en çok indirilenler listesinin zirvelerinde genelde ücretsiz sms gönderme programları yer alıyor ve her akıllı telefonda en az bir tane olmak üzere bir sms programı vardır. Birçok firma bu sms programını yapmış ve piyasaya çıkarmıştır ancak çoğu başarılı olamamış ve iflas etmişlerdi.

TicToc’lar kısa zaman önce tüm internet ve televiyoz reklamlarında büyük çaplı reklam bütçesi ile reklamlar verildi. Bu reklamlar sayesinde TicToc programı çok iyi tanınmış hale geldi ancak bu kadar bile olsa yetmez çünkü daha iyi programlar varken kimse TicToc‘u tercih etmeyebilir.


TicToc firması anlaşılıyorki daha iyi yerlere gelmek için bazı çalışmalar yapıyor. Özellikle bir zamanlar tüm reklam piyasasında adını duyduğumuz Karnaval radyosu ile entegrasyo sisteminde anlaşan TicToc sahipleri kullanıcılarına güzel bir seçenek sunmuş durumdalar. Öyleki Karnaval radyosu dinlerken dinlediğimiz müziğin üstüne basarak istediğimiz sosyal paylaşım sitesinde paylaşma imkanımız vardı ve şimdi dinlediğimiz müziğin üstüne basığımızda TicToc’la seçeneğide gelecek ve istediğimiz müziği TicToc’layabileceğiz

karnaval radyosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.