Power Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır?

power pocket

Günümüzde genci yaşlısı en çok kullanılan teknolojik ürün hiç şüphesiz ki cep telefonlarımız özellikle son yıllarda piyasada iyice çoğalan akıllı cep telefonları sayesinde telefonlar artık daha çok kullanılıyor ancak telefon sahiplerinin %95’ine göre tek sorun şarj sorunu. Ülke yönetimi başta olmak üzere, firmalar ve insanlar şarj sorunları için çeşitli yöntemlere başvuruyorlar ancak hiçbiri pek başarılı olamıyor. Özellikle akıllı telefonlarımızda bulunana android marketlerdeki ücretsiz programları indirip açmak ve kullanmak iyice popüler hale geldi ve yaklaşık olarka hergün yeni program çıkıyor işte buda şarj sorununa neden oluyor.

power pocket


Bildiğiniz gibi birçok firma şarj sorunu için önlemler alıp teknolojik ürünler geliştirmeye başladılar nitekim hepsi hayata geçti ancak pekde başarılı olamadılar şimdi sıra Microsoft firmasının özel Windows Phone telefonlarından Lumia serisi için yeni bir teknoloji geliştirdi ancak bu teknoloji köşe başlarında bulunan 15 Dakikada şarj eden 1 TL’ye çalışan makinalara hiç benzemiyor.

Özel bir pantolan cebinde bulunan Power Pocket sayesinde oturduğumuz veya ayakta durduğumuz bir yerde telefonumuzu şarj edebiliriz ancak böyle akıllı özelliklere sahip olan bir pantolunu yıkamayazmısınız ve çok dikkatli kullanmalısınız işte yeni proje çıktı ancak çıkar çıkmaz sorunlarıda beraberinde getiriyor

powr pocket 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.