Pocket Avatars Nedir? Nasıl Kullanılır?

pocket avatars 2

Android telefonlar piyasaya çıktıktan sonra bu akıllı telefonların daha çok kullanılması için birçok firma bir sürü farklı dallarda program ürettiler ve her programlarını bütün android marketlerde ücretli ve ücretsiz bir şekilde satışa koydular. Piyasadaki tüm android marketlerde milyonlarca program var aslında bu akıllı telefonları bizim kullanma sebebimizinde en başında bu geliyor.

pocket avatars


Ancak bu kadar programdan sadece belli başlı firmaların yaptığı birkaç program ayakta kalabiliyor. Nitekim çağımızın gençleri tarafından çok sevilen ve çok tutulan ücretsiz mesaj atma programları en çok indirililenler listesinde bulunuyor buna göre firmalar artık bu uygulamalara doğru ilerliyorlar. Ancak her firmanın yaptığı sms programları istedikleri seviyeye gelmiyip iflas ediliyorlar.

Intel firması büyük bir risk alarak bu işe girmiş durumda ve gerçekten farklı bir uygulamayı bizlere sunuyor. Yeni çıkan programımız smile ile mesajlaşmamıza yarıyor. Telefonumuzda bulunan ön veya arka kameradan sadece yüz ifademizi çekiyoruz ve hemen ardından Pocket Avatars programı yüzümüzü tarıyor ve içinde bulunan yüzlerce smile’lerden uygun olanı bulup karşı tarafa iletiyor

pocket avatars 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.