Android Futbol Uygulamaları Nedir?

nokia logo

nokiaÜlkemiz başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde neredeyse en çok takip edilen ve en çok oynana spor dalı futboldur. Öyle ki artık dünyada yaşayan tüm girişimciler piyasayı biraz futbol’a çevirip futbol tutkunlarının ürünlerini almaları için onların gözüne giriyorlar. Nokia’dan futbol severlere sevindirici haber geldi ve sırf futbol hayranları için özel android uygulamalar geliştirildi

Onefootball Brasil: Bu uygulama sayesinde tüm maçları canlı takip edebilir, maç sonu yorumlara bakabilir, analiz ve istatistikleri gözden geçirebilir maçın adamı gibi önemli yıldızları keşif edebilirsiniz.


Goal Live Scores: Bu program önceden beri piyasada ancak son güncellemeleri ile günümüzdeki tüm canlı skorları bize ulaştıran programların en hızlısı diyebiliriz maç’da gol olduğunda ilk bu program sayesinde öğrenebilir ve 750’e yakın liglerin maçlarına bakabilir etkinliklerini inceleyebilirsiniz.

Goal.com: Futbol dünyasındaki tüm maç sonuçları, transfer dedikoduları, analizleri gibi futbol’a dair ne kadar haber varsa hepsini bir tık ile öğrenebilirsiniz.

Real Football 2013: Kariyer modu ile bir klup seçin ve seçtiğiniz bu kulüpden para kazanın oyuncular satın alın ve sponsorluk anlaşmaları yapın

FIFA14: EA Sports tarafından geliştirilen bu oyunu tüm PC’lerde bilirsiniz bu uygulama ile PC’de neler varsa tüm işlevleri android telefonunuzlada oynabilirsiniz.

Real Flick Soccer Brazil 2014: Dünyadaki milyonlarca futbolcuya ulaşabilir antreman analizlerine bakabilir ve tüm dünyanın en iyi oyuncularına meydan okuyabilirsiniz.

nokia logo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.