RedHack Twitter Hesabı Nedir? Kapandı Mı?

redhack 2

Twitter açıldığı günden beri milyonlarca insanın ilgi odağı olmuş ve kısa zaman içinde beklemedikleri mevkilere kadar yükselmişlerdi. Yeni yazılımları ile sayfa oluşturmayı gündeme getiren Twitter başarılı sonuçlar elde etmiş ve binlerce sayfa açılmıştı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Twitter TİB kararı ile kapanmış ve bir süre sürekli açılmamıştı. Kapanama nedeni olarakda TİB’in şiddet içerdiğini görüp Twitter’e haber vermesi durumdaki Twitter hesaplarını ve sayfalarını kapatmamış olduğu yazılmıştı ki nitekim Facebook bu karar üzerinde daha dikkatli davranıyordu.


redhackTwitter ülkemizde açıldıktan sonra bu kararlara daha çok uymaya başladı ve Türkiyenin önde gelen hack guruplarındna olan RedHack’ın resmi twitter sayfası kapatıldı. @TheRedHack olarak bildiğimiz resmi twitter sayfasına girdiğimizde ‘bu hesap askıya alınmıştır’ yazısı karşımıza çıkıyor ve ileride açılacakmı açılmayacak mı bilmiyoruz.

redhack 2Twitter hesabı kapatıldıktan sora bir başka resmi Twitter sayfası olan RedHack @RedHack_EN sayfasında “Dostlar @TheRedHack hesabı engellendi.Çözene kadar ortada dolaşan sahte hesaplara itibar etmeyin. Gelişmeleri bu hesaptan bildireceğiz.” ilerleyen günlerde nelerin bizi beklediğini bilmiyoruz ancak beklemekten başka çaremiz yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.