Angry Birds Transformers Nedir? Ne Zaman Çıkıyor?

transformers

2009 Yılından beri marketlerde yerini alan ve 2 Milyar kişinin indirdiği günümüzde kalıplaşmış Angry Birds oyun yapımcısı Rovio oyunu yeni sürümlerle karşımıza çıkartıyor. Genel olarak her sene yeni bir sürüm oyunu bizlere sunan Rovio bu senede bizler için yep yeni bir oyun sunuyoru ve karşınızda bu sene bize

angry birds transformers


Angry Birds Transformers Geliyor….

Oyun yapımı Rovio firması tarafından aylar önce başlamış ve bitmesine az kaldığı biliniyor bununla beraber yakın bir süre zarfında oyunu tüm mobil marketlerde bir dizi lisanslı oyuncakla beraber sunulunacağını biliyoruz. Kızgın kuşların yeni macerasına hazır olun. Her sene yapılan yeni sürümlerde pekte farklılık yok genel olarak biraz konu değişiyor bununla beraber, mekanlar ve karakterler %100 olarak değişiyor tabi bizim kızgın kuşlarımız hariç.

transformersYapılan resmi açıklamalara göre oyunun ne zaman piyasaya çıkacağı ve ücretinnin henüz ne olacağı hiç belli değil ancak Rovio firmasını sevmeyen yok çünkü bize o kadar çok ücretsiz bölüm sunuyorlarki oyunun gerçek lisansını satın almamıza bile gerek kalmıyor bakalım bu seferki Angry Birds Transformers oyununda neler olacak.

“Angry Birds Transformers Nedir? Ne Zaman Çıkıyor?” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.