Kabul Etmediğimiz Gerçek Nedir?

yaş sitesi

Yaşadığımız bu dünya her geçen gün teknoloji sayesinde daha iyi refah seviyelerine geliyor ve yaşamak daha da güzel oluyor. Nitekim teknolojinin zararları yüzünden doğan bazı kötü sebeplerde olsada yaşamak istemeyen kişi sayısı çok azdır. Buna paralel olarak günümüzdeki hiçbr yaş grubu yaşlanmak istemez özellikel yaşlı insanlarımıza sorduğumuzda Ben yaşlı değilim gibi bir ifade ile bize cevap verirler. Her ne kadar hiç kimse bu acı gerçekle yüzleşmel istemesekde her geçen gün yaşlanıyoruz ‘You’re Getting Old” adlı web sitesi bu acı gerçeği bize her açıdan her şekilde yüzümüze vuruyor.

yaş sitesi


Diyelimki 13 Haziran 1978 gününde doğdunuz bı sitenin sonuç raporlarına göre 13.146 gündür yaşıyorsunuz ve yaklaşık olarak 630 tane mum üflediniz üstelik bunlar sadece size sunulan bilgilerden birkaçı.

Doğduğunuz günden tam 6.468 gün sonra, 27 Şubat 1996’da Pokemon serisinin ilk oyunu Pokemon Red and Green’in tanıtıldığını biliyor muydunuz? Peki 19 yaşınızdayken Galler Prensesi Diana’nın araba kazasında öldüğünü hatırladınız mı?

Her ne kadar yaşımız genç veya yaşlıda olsa her geçen gün hatta her geçen saniye gittikçe yaşlandığımız bir kesin özellikle bu ”You’re Getting Old” sitesine kendi doğum tarihinizi girerek gençliğinizde neler yaptığınızı hangi önemli olayların gerçekleştiğini vb. gibi tüm soruların cevabını tek bir tuşla bulabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.