Samsung Galaxy Mega Çıktı Mı?

galaxy mega 2

7 inch Samsung Galaxy Mega Piyasaya Çıktı Galaxy Mega, Galaxy W adı ile de kullanılıyor. Samsung’un en büyük akıllı cihazı olan Galaxy Mega 7 inç ekrana sahip. Geçtiğimiz hafta cihaz için gelen görsellerle gündeme oturan Mega’nın Galaxy Tab’a olan benzerliği gözlerden kaçmıyor.Galaxy Tab’a benzeyen cihaz Güney Kore’de piyasaya çıkarıldı. Güney Kore’de piyasaya çıkarıldığının haberini aldığımız cihazın Galaxy Tab‘a olan benzerliği sadece dış görüşünü denebilir.


galaxy megaYani cihazımız Galaxy Mega’nın teknik özelliklerinin Galaxy Tab’la yakından ya da uzaktan alakası yok diyebilir.Mega,1,2 GHz frekansı ile dört çekirdekli bir işlemciye sahip.16 GB’lık dahili hafızaya ve 3200 mAh bataryaya sahip olan cihaz 1,5 GB RAM modülünü de barındırıyor. 1280 x 720 ekran çözünürlüğüne sahip olan cihazın ön ve arka olmak üzere iki adet kamerası bulunuyor.Ön kamerası 2 megapiksel, arka kamerası ise 8 megapiksel kalitesiyle kullanıcılara sunuluyor.

galaxy mega 2Galaxy Mega Android 4.3 Jelly Bean ile geliyor.Güney Kore’de kısa bir süre önce piyasaya çıkarılan fakat henüz raflara gelemeyen cihaz Galaxy Mega bir diğer adıyla Galaxy W 487$ etiketi ve siyah,beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle meraklıların beğenisine sunulacak. Diğer telefonlardan kendisini ayıran büyük özellikleri ile şimdiden birkaç ülkede milyon dolarlık reklam ücretleri ile telefonun tanıtımına başlayan Samsung sanırım bu telefondan beklentilerini büyük tutacak ve iyi bir kar oranı güdüyor gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.