Hızlı Ve Öfkeli 7 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

ff7

ff7Serinin son filmi olması beklenen hızlı ve öfkeli 7 sinemalarda gösterim tarihi 10 nisan 2015 olarak belirlendi. Hızlı ve öfkeli 6. seride oldukça güzel ve akıcı bir senaryo ile karşımıza çıkan ekibimiz 7. serinin çekimleri esnasında geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz ünlü oyuncu Poul Walker ile büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Film çekimleri yarıda kalarak 7. serinin çekilmeyeceği kararını alan ekip daha sonra bir sürpriz yaparak senaryoda değişiklik yaparak seriye devam edecekleri haberini duyurdu.  7. seride filme katılan ünlü isim Jason Statham ile intikam mücadelesi içeren ve aksiyonun hız kesmediği bir film olması bekleniyor.  Filmin 7. serisi daha öncelerde çekilen 3.seri yani tokyo drift filmi ile bağlantılı olduğu fragmanlarda görülüyor. Filmin 6. serisinin son sahnelerinde karşımıza çıkan jason statham ekibe karşı intikam sinyalleri vermiş ve devam filminde karşımıza çıkacağını göstermişti.

Yönetmen kadrosunda da değişiklik yapan ekip  bu kez James Wan ile filmin çekimlerine devam ediyor.


Filme paul walkerin ölümünden sonra ara verilmesi tüm dünyayı şoka uğratsa da yapımcılar paul walker anısına filme devam kararı almış görünüyor. Filmin içerisinde ileri teknoloji kullanılarak paul walkeri görmemiz mümkün olabilecek. Bazı sahnelerde dublör olarak kardeşi görünse de bir kaç teknik ile onun yüzünü görmemiz de mümkün olabilecek.

Serinin 7. filminde arabaların yanı sıra dövüş sahneleri ile de oldukça ses getirecek. Vin Diesel dövüş tekniklerini kullanması için eğitim aldığı isim olan tony jaa ile bir video paylaşarak aldığı eğitimi izleyicileri ile paylaşmıştı. Film karakterleri içerisinde jason statham’ında olması izleyiciyi daha çok heyecanlandırarak yılın filmi olmaya aday olacaklarını da gösterdi. Film ekibi tüm dünya sinemaları ile birlikte Türkiye sinemalarında 10 nisan 2015 tarihinde gösterime girilmesi bekleniyor.

Filmin fragmanı ;

Paul Walker Anısına Çekilen Video ;

Hızlı Ve Öfkeli 7 Film başlangıcı;

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.