LG G3 Satış İstatistikleri Nedir?

LG G3

LG G3 - 2LG G3 den büyük satış… Geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan LG G3 görünüşe göre çok tutuldu. Kore medyasına göre müşteriler günlük 25.000 – 30.000 arası LG G3 alıyor ve bu rakam, şirketin önceki amiral gemisine göre yaklaşık iki kat daha fazla olmakla kalmamakla birlikte SAMSUNG GALAXY S5 ile karşılaştırdığınızda ise büyük bir fark göze çarpıyor. LG G3 cihazının oldukça yüksek özelliklerinin yanı sıra, QHD ekran, lazer özellikli kamerası ve birçok yeni özelliği ile mobil kullanıcılar tarafından tam puan aldı.


İlk olarak LG ve Samsung’un memleketi olan Güney Kore’de satışa sunulan cihaz, LG G2’nin yanı sıra Galaxy S5’e de fark attı. Galaxy S5, ilk çıkış döneminde günde yaklaşık 7000 – 8000 adet sattı.

LG G3Bu rakama göre LG G3, Galaxy S5’i de üçe katlamış oldu. Telefonun özellikleri kullanış kolaylığı ve destek sistemi telefonu satın alan her kullanıcı tarafından çok beğenildi ancak bu başarının sırrı henüz bilinmiyor yeni çıkan telefonumuzun bu kadar çok satması yetkilileride şaşırtmış olabilir çünkü son dönemlerde LG G3 yapılış hızı artmış gibi duruyorki buda firmanın bünyesine yeni işçi kattığı anlamına geliyor yakında telefonun daha hızla çıkışı ve daha büyük kazanç elde edilecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.