GrandPhone Nedir? Nasıl Kullanılır?

uygulama

Dokunmatik ekran kullanmayı kolaylaştıran uygulama Akıllı telefon kullanma bu yeni uygulamayla daha rahat bir hale geliyor. Akıllı telefon kullanmaktan çekinen yapamam ben diyenler için güzel bir uygulama android kullanıcısılarıyla buluşuyor. GrandPhone uygulamasını telefonunuza yükleyerek daha kullanışlı, bir ara yüzle buluşturuyor.

Sahip olduğu görünümleriyle karmaşık görünen akıllı telefonlar, artık daha kullanışlı olabilecek. GrandPhone, büyük ve renkli ikonları, büyük yazıları, tek tuşla aramak istediğiniz kişileri tek tuşla arayabilme gibi birçok kolaylıkları özelliğiyle hayatımızı kolaylaştırıyor.


uygulama

Akıllı telefonunuzun yazı büyüklüğünü ayarlar seçeneğinden istediğiniz büyükte ayarlanabiliyor. Bunun gibi birçok rahatlığa android marketten GrandPhone Launcher uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz… Bu uygulama sayesinde artık android telefon kullanmak hem çok kolay hemde daha rahat hale geliyor. Genci yaşlısı ayırt etmeden bu uygulamayı indirebilirsiniz çünkü telefon kullanmayı kolaylaştıran android uygulamanın telefona zararından çok fadası olur.

Arayüz’lerin kolaylaşması sayesinde yaşlılar’da artık bu telefonu kullanmayı daha çok isteyecekler bu uygulama sayesinde istediğiniz yazının boyutunu ayarlayabilir özelliklerini kolaylaştırabilir ve değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.