Akıllı Bileklik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell, T50 den sonra süpriz bir şekilde Turkcelli T-Fit‘i duyurdu. Sağlık ve sporu konu alan bu akıllı bileklik Turkcell T50 ve diğer akıllı telefonlarla uyumlu olacak. Cihazi T50 olmayan kullanıcılar sadece akıllı telefonlarına T-fit uygulamasını indirmeleri gerekecek.

akıllı bileklikTurkcell T-fit in özellikleri arasında adım sayısı takibi, harcanan kalori bilgisi, saat gösterimi, titteşimle uyandırma, bilek hareketi ile ekran kontrolü, uyku kalitesi takibi ve hareket belirleyebilme mevcut olarak bulunmakta. Ayrıca T-fit uygulaması Appmarket ve Google Play de bizleri beklemekte.


USB ile sarj olabilmekle birlikte 0.49 inç OLED Ekran ve v4.0 bluetooth özelliklerinede sahip bu akıllı bilekliğin pil ömrü de 4 gün olarak belirlenmiş durumda. Bir çok renk seçeneğine sahip olarak özellikle hanımlara sunulmuş. Bu bilekloğin fiyati ise 119 TL olarak bizleri beklemekte… Turkcell yaptığı bu çalışma ile Adidas’ın şun birçok futbolcu’nun kişisel gelişim raporlarını sunan ve futbolculara tavsiye veren miCoach programı’na benzer bir programı kadınlar için yapmış olduğunu anlıyoruz.

turkcell

Zayıflamak kalori yakmak her kadının amacıdır ancak nasıl yapılacağını kimse bilemez işte Turkcell’in yaptığı bu cihaz sayesinde T-Fit ile yaktığınız kalorileri görebilecek kendinizi daha iyi besleyecek ve sürekli spor yapmak zorunda kalmayacaksınız. T-Fit size günlük raporlar sunabildiği gibi sizlere tavsiyelerde verebilecek üstelik bunların yanı sıra size gelen psikolojik öz güven sayesinde daha fit görünüme sahip bir vücuda sahip olacabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.