Nexus 8 Özellikleri Neler?

nexus

Google büyük arama motoru geliştirdiği web sitelerden elde ettiği gelirlerle bildiğiniz gibi birkaç senedir teknoloji alanında yatırımlar yapıyor ve yapmayada devam ediyor. Akıllı araba, gemi, telefonlari çeşitli program ve yazılımlar ve ardından Nexus 8 tableti…

nexus


Google Nexus 8 tabletinin özelliklerini sır gibi saklıyor ancak geçtiğimiz hafta yurt dışı bir internet sitesine Nexus 8’in bazı bilgileri ortaya çıktı ve bugün yeni özellikler ile site yeni paylaşımlar yaptı.

nexus 8 - 2Ünlü teknoloji sitesi Myce internet’te yaptığı teknoloji araştırmalarında bazı tabletlerin önemli özelliklerine ortaya çıktı ve editörden gelen haberlere göre bu yeni çıkan haberler Google’nin üreteceği Nexus 8 tabletiymiş. Kayıtlara göre Nexus 8, Nvidia Tegra tabanlı bir tablet olacak. Kayıtlar, hem 32-bit hem de 64-bit işlemcilerden bahsediyor, ancak Nexus 8’in 64-bit mimariye sahip bir işlemciyle gelme ihtimali daha yüksek.

Google’nin Nexus 8 tabletinin tüm özelliklerini sır gibi sakladığını biliyoruz sanırım Google’nin bazı düşündüğü planlar var ancak bunları neden saklıyor kimse bilmiyor. Tableti geliştirmede bazı sorunlar olduğu akıllarımıza geldiği gibi bomba gibi bir tabletinde piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Herkes sabırsız ancak yeni çıkacan olan Nexus 8 tabletimizin özelliklerini ancak 25 ve 26 haziran tarihlerinde iki gün sürecek olan konferansta Googlenin yeni çıkartacağı tabletin tüm özelliklerini kamuoyuna paylaşmasını bekliyoruz.

Her nekadar bu konferansa uzun bir süre olsada ilerleyen günlerde tablet hakkında yeni bilgilerin internete düşeceği veya bazı kişiler tarafından internette yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.