Computex 2014’de Bizi Neler Bekliyor?

asus ürünler

Teknolojinin gelişmesi ardından hergün yepyeni özelliklere ve donanımlara sahip cep telefonları, televizyonlar, uygulamalar, tabletler… çıkıyor. Ürünlerin yapımına başlamadan önce tüm özellikleri aslında belli oluyor ancak ürünün çıkmasına az süre kalana kadar tüm bilgiler ve özellikleri sır gibi saklanıyor. Ancak ne kadar saklasalarda bir takım kişiler tarafından sır gibi saklanan bilgiler ortaya çıkabiliyor.

asus ürünler


Her nekadar bu gizli saklı öğrendiğimiz bilgiler dışında firmalar ürettikleri ürünleri bazı konferanslar aracılığı ile bizlere tanıtıyorlar. Yakın zamanda gerçekleşecek olan Computex 2014 fuar’ında hangi firmaların konuşma yapıp hangi firmaların hangi ürünlerini tanıtacaklarını net bilmiyoruz. Ancak bizleri meraklandıran onlarca ürün var bakalım hangi ürün bizleri şaşırtacak hangi ürünler bizleri heyecanlandıracak veya hangi ürünler bizi mahcup edecek.

asus logosu2 Haziranda başlayacak olan fuar’ın dünyanın en büyük fuar’larından biri olacağını biliyoruz. Dev firmaların birbirleri ile yarıştığı bu fuar’da her alan ve kategoriden onlarca hatta yüzlerce marka teknolojik ürünler tanıtılacak. Tanıtılacak olan tüm ürünler müşterilere sunulacak ve yazılı olarak ürünlerin özellikleri açıklanmış olacak.

Onlarca ürün tanıtılacak her ürünü inceleme fırsatımız olacak ancak herkesin ve bizim gözümü şuanda ASUS firmasında, asus firmasının geliştirdiği telefonlar, tabletler, bilgisayarlar var. Ancak bu fuar’da açıklanan yazıya göre ASUS firması ”bir sonraki muhteşem şeyi” açıklayacak. Gelen bu açıklama herkesin kafasını karıştırdı. Acaba Asus firması hangi ürününü tanıtacak hangi ürünü herkesin ilgi odağı olacak belli değil.

Ancak hangi firma olursa olsun onlarca firmadan yüzlerce teknolojik ürünün özelliklerini öğrenebilmek bizim için bir zevk olacak.

“Computex 2014’de Bizi Neler Bekliyor?” için 1 yorum

  1. About that naming, Asus have had some seuiros problems with Hasbro due the usage of name Transformer’. I bet you know why, but Hasbro went on a rampage of TF201 being called Transformer Prime’. So, maybe they made a deal not to use the name further along? Just speculation

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.