Ay’da İnternet Varmıdır? Nasıl Kullanılır?

ay görüntü

Süper hızlı internet isteyenlere Ay’dan sevindirici haber geldi hemen uydunuzu ay’a çevirerek internetinizi süper hızlı internet yapabilirsiniz. MIT ve NASA işbirliği ile ay üzerinde geniş bağlantı çabaları ile ay’a internetı taşımayı başlardılar. Ay üzerinde geniş bağlantılara koydukları ufak parçacıklar ve geliştirdikleri yeni teknolojik cihazlarla ay’daki interneti süper hızlı internet haline getirdiler.

ay görüntüYeni üretilen LLCD ürünümüz ile ay üzerinde ışık hızından bile fazla hıza sahip bir interneti yapmış oldular. Henüz dünyamızın milyonlarca noktası ışık hızlı internet’e kavuşmamışken özellikle ülkemize geldiği günden beri eleştiriler yapılmış ve birçok yerde anlaştıkları hızın sadece yarısı ya da 1/3’ü gelmesi tartışma yaşatırken ay’da dünyamızdan kat va kat’larca daha büyük bir ışık hızlı interneti ürettiler. Uzmanların tahminlerine göre LLCD cihazını son denemelere sokup gelişmeleri bitirdikten sonra Haziran ayında ay’da ışık hızlı internet’in devreye sokulacağını belirttiler.


Geçtiğimiz yıl aynı haber tekrar gündeme gelmişti ve yapılan 30 günlük denemede inanılmaz sonuçlar elde edilmişti edilen sonuçlarda 622 Mbps indirme hızı ve 20 Mbps yükleme hızını gören uzmanlar şaşırıp kalmış ve ay üzerindeki internet’in nasıl bu kadar hızlı olduğunu araştırmaya başlamışlardı.

astronotAy’a gelecek olan süper hızlı internet sayesinde ülkelerden gönderilen astronot’larla sürekli iletişim haline olacaklarını ve yüklü bir bütçeden kurtulacaklarını belirten uzmanlar LLCD donanınımı sürekli olarak gelişmelerini yakından takip edip ay’ın yakında ışık hızlı internet’le donatılacağını belirttiler.

LLCD hakkında yakın zamanda yapılacak olan konferanslarda ürünün tüm özelliklerini ve yapılacaklarını açıklayacaklarını bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.