HP x360 Yarışması Nedir

hp x360

HP Firması x360 ürününü kazanmak isteyenleri bu yarışmaya davet ediyor. 10 Mayısta ilkini gerçekleştiren HP firması #HPZoomIstanbul, yarışması sonrasında 24 Mayıs Cumartesi günü herkesi HP x360 yarışmasına davet ediyor.

hp x360HP Türkiye, 28 Mayıs tarihinde istanbulun iki değişik semtine iki tane HP x360 donanımını saklıyor. Yarışmaya katılan kişiler HP Türkiye Facebook sayfasındaki HP Zoom İstanbul uygulamasını açarak hazine avına başlıyorlar. Uygulamayı açıktan sonra karşınıza hazine haritası gibi şeyler gelecek. Ancak unutmayın kocaman istanbul’da iki semt’te saklanmış iki tane HP x360 bulunuyor. Haritayı iyi inceleyerek hemen iki semti bulabilirsiniz. Ardından hazine arıyormuş gibi konsantre olup ürünün sahibi siz olabilirsiniz.


Eğer sizde yarışmaya katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit hemen HP Türkiye Facebook sayfasına girdikten sonra HP Zoom İstanbul uygulamasını açıp uygulamaya izin ver deyin. Daha sonra belirlenen harita üzerinden twitter’e bağlanarak #HPZoomIstanbul hashtag’leri ile tweet atması gerekiyor. Bu sayede her katılımcınun tweet’ini görenler hem haritadaki hazineye yakşıyor hemde yarışmaya katılmaya hak kazanmış oluyorsunuz.

hp x360 - 2Hemen uygulamaya katılın ve harita üzerinden HP x360’a varmaya çalışın sizde sayfaları takip etmek istiyorsanız;

HP Türkiye Facebook sayfası: https://www.facebook.com/hewlettpackardturkiye

HP Türkiye Twitter Hesabı: https://twitter.com/HPTurkiye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.