Yoyo Araç Kiralama Ve Fiyatları Nelerdir ?

yoyo

yoyoAraç kiralama konusunda hızlı ve kolay işlem yapmak isteyenlerin uğrak noktası olan yoyo araç kiralama ile kolay ve hızlı şekilde araç kiralayabilirsiniz. Kullan bırak araçlar ile İstanbul ve Ankara bölgesinde bir çok araca ulaşarak kullandığınız kadar ücret ödeyerek kiralama işlemi yapabilirsiniz. Lüks araç segmenti ile ister 1 saat isterseniz gün boyu araç kiralama olanaklarından faydalanmanız için yoyo internet sitesine üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri için ödeyeceğiniz bir miktar ücret karşılığında yıl boyunca kullandığınız kadar araç kiralayıp ücretini ödeyebilirsiniz. Ayrıca benzin sıkıntısı da olmayan araçlarda kullandığınız mesafe ücreti kadar benzin parası ödeyebilirsiniz.


Yoyo ile araç kiralamak için yapmanız gereken yoyo üyeliği ile birlikte size verilen yoyo card ve  akıllı telefon uygulaması ile işlemleri tamamlamanız.  Rezervasyon işlemlerini üye olduktan sonra aracın bulunduğu yere giderek telefon uygulaması ile aracın kapılarını açıp sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Yoyo özel olarak geliştirdiği uygulama sayesinde ios ve android işlemlerinde çalışan uygulama sayesinde kiraladığınız aracın başına giderek tek bir tuş ile araç kapısını açabilirsiniz. Araca bindikten sonra start – stop özelliği sayesinde start butonuna basarak çalıştırabiliyorsunuz. Rezervasyon yapıldığı saatten itibaren kullandığınız kilometre başına ödeyeceğiniz ücret lüks araçlar için 60 kuruş olarak belirlenmiş.yoyodrive

Kiralama işlemini yaptıktan sonra kredi kartınızdan alınan miktar , rezervasyon işlemi bittikten sonra hesaplanarak kesilmektedir. Hem pratik hemde teknolojik olması bakımından araç kiralamak isteyenlerin ilk uğrak noktası olan yoyo ile bir çok bölgeden araç kiralayabilirsiniz.  Yoyo uygulamasına üye olmanız için belirli kriterlere sahip olmanız gerekiyor. İlk olarak 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıl ehliyet sahibi olmanız şartı aranmaktadır.  Saati 9’tl den başlayan fiyatlar , araçların özellikleri , araçların bulunduğu yerler hakkında detaylı bilgi için yoyo internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Yoyo Araç Kiralama Ve Fiyatları Nelerdir ?” için 1 yorum

  1. YOYO’dan önemli işler için kesinlikle araç kiralanmaz. Ben cenaze işimiz için kiraladım fakat aracı almaya gittiğimde araç hiç çalışmadı. 15 dakika boyunca komut gönderiyoruz deyip durdular ama fayda etmedi. Bana hiçbir çözüm de üretemediler, ailemi evlerinden alamadım, mezarlığa da gidemeyip kaçırdım. Hayatım boyunca bunu unutabileceğimi sanmıyorum, bir daha da YOYO asla kullanmam. Sahilde iki volta atmak için ancak güvenebilirsiniz bu firmaya. Bakalım benim kartımdan da parayı çekecekler muhtemelen, haram etmek haricinde de bir şey yapmayacağım çünkü isimlerini bile duymak istemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.