Metro Turizm %50 İndirim Bileti Nasıl Alınır ?

metro

metro

 


 

 

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte bir çok aile ülkenin belirli bölgelerinde tatil yapmak için hazırlıklarına başladı. Hazırlıkların başında gelen seyahat sorunu gerek maddi gerek manevi konularda sorun haline gelebiliyor. Seyahat planlamasını son dakikaya bırakan aileler yer bulma ve fiyat konusunda sorunlar yaşasa da , önceden alınan biletler daha uygun olabiliyor. Üstelik indirim kampanyalarından faydalanan kişiler ise seyahatlerini çok daha ucuza yapabiliyor.

Uçaklar da son dönemde uygun fiyatlarda bilet satışı yapması nedeniyle otobüs firmaları  bu duruma tepki olarak biletlerde indirim ve kampanyalar yaparak müşterilerin ilgisini çekmeye çalışmaktadır.  Otobüs firmalarından “  gidiş bileti alana dönüş bileti bedava “  ve “ gidiş, dönüş bileti alana %50 indirim”  gibi  sloganlar ile müşterilerin ilgisini çekmiş durumda. 2014 yılı ulaşım kampanyası olarak metro turizm tarafından yapılan %50 indirim bileti ile her şehre alacağınız bilet bayram  , tatil demeden %50 olarak satışa sunuluyor.  Yapmanız gereken govego kampanya sitesine kayıt olarak biletlerinizi satın almanız. Bileti satın almadan önce govego üzerinden 2 tl değerinde indirim kuponu satın almanız gerekiyor. Aldığınız  bu kuponu bilet satın alma ekranında kullanarak %50govego indirim fiyatından faydalanabilirsiniz.

Alacağınız indirim sadece bir koltuk üzerinden hesaplandığı için diğer koltuklar içinde ayrıca kupon almanız gerekiyor. Liste fiyatı üzerinden alacağınız indirim sayesinde Türkiye’nin her yerine ulaşımda %50 indirime sahip olacaksınız.  Satın aldığınız bilet üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız metro turizm çağrı merkezinden ileri tarihlere değişiklik yapabilirsiniz. %50 indirim fırsatından faydalanmak isteyen bir çok kişi olacağı için hızlı davranarak sınırlı sayıda bulunan biletlerden faydalanabilirsiniz. Bayram tatilleri ve yaz ayının gelmesi ile birlikte seyahat planlamanızı metro turizm indirim bileti ile yapmanız sizlere daha rahat bir ulaşım sağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.