TTNet’e Gelen Ödül Nedir?

sadsad

Günümüzde evinde internet bulunan kullanıcılarının birçoğu TTNet’i tercih ediyor, servis sağlayıcısı rolünde oynuyan TTNet verdiği hizmet sayesinde iki ödülü birden kaptı.

sadsadGlobal Telecoms Business’ın düzenlediği 2014 İnovasyon Ödüllerinde Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler kategorisinde iki ödülü birden TTNet kazandı.


Bu yıl sekizincisi düzenlenen 2014 İnovasyon Ödüllerinde yaptığı proje ve çalışmalarındaki başarıları ile gerek kablolu ağ gerek kablosuz ağ ve gerekse ücretsiz internet gibi birçok avantajı içinde barındıran TTNet ödüleri kaptı. TTNet’in yanı sıra asya’dan avrupaya birçok projede 2014 İnovasyon Ödüllerine katılan firmaların birçoğu değişik alanlarda ve kategorilerde ödüllendirildi.

aasssaTTNet’in Master Card ortaklıkları ile yapılan IPTV platforumu üzerinden alış veriş yapabildiğimiz Tivubu Çarşı ödül almaya hak kazandı.

Bunun yanı sıra;

TTNet ve Etiya işbirliği ile yapılan müşteriye hizmettte mükemmellik projesi ile aynı alanda bir diğer ödülüde almayı başardı.

 

Her ne kadar TTNet’inde diğer internet firmalarındaki bulunan aksaklıkların zaman zaman kendilerindede olmasından şikayet eden yüzlerce kullanıcımız var ancak Türkiye adı ile bu ödülleri almak hem bizi hemde TTNet’i sevindirmiş durumda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.