Biyonik Tasarımlı Telefon Nedir?

adsad

Şıklığı zerafeti ve ele alındığında insana veren hazzı ile ünlü telefonumuzu doğadan ilham alarak geliştiren Gigaset CL540‘ın son üyesi olan Dune‘yi bizlere sundu. Telefonun dış yüzeyindeki hassasiyet ile elimizdeki duruşu ve telefonu omuzda tutuşumuz hem çok rahat hemde son teknolojik yötemlerle üretildiği gözümüze çarpıyor.

aadsasdGigaset serisinin tüm telefonlarında bulunan klasik özelliklerimiz Dune telefonumuzdada mevcuttur içerisinde 65.000 farklı renk seçeneği bulunan renk cambazı telefonumuz 1.8 inç renkli TFT ekranı bulunuyor.


Diğer belirgin özellikler ise tüm klasik telefonlarda bulunan özellikler gibi ses seviyesini birden beşe kadar artırıp azaltabiliyoruz, konuşurken bekletme özelliği ve hoparlöre alma seçenekleride telefonumuzun diğer özellikler arasında mevcut. Telefonun en çok sevilen yöntemi ise ses bölümüdür yapımcıların telefon için kullandıkları hoparlörün çok kaliteli ve ses seviyesinin yüksek olması bizi gayet mutlu etti üstelik HSP Kalitesi ile sesimiz çok rahat gidiyor ve karşıdaki kişinin konuşma aralarındaki hışırtıları telefonumuz almıyor ve direkt olarak sadece sesi bize aktarıyor. Ayrıca kulaklıklı girişi ilede istediğiniz şekilde telefonumuzla kulaklıkla konuşabilirsiniz.

Rehber bölümünde ise 200 kişiyi kayıt edebilme özelliğine sahip telefonumuzda uzun süre konuşabilme ve konuşmayı bekletebilme özelliğimiz mevcuttur. İsterseniz telefonla konuşurken karşıdaki kişiyi 320 saat bekletebilir 14 saat duraksız konuşabilirsiniz

adsad

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.