Bu Teknoloji İle Herşeyi Dokunmatik Yapabilirsiniz

ıuuıııı

Çevrenizde görüğünüz herşeyi maddeleri cisimleri gazete ve dergileri dokunmatik yapmak istermisiniz? İşte bu piyasaya yeni çıkan ürünümüz sayesinde gerçek oluyor.


ıuuııııPiyasaya yeni çıkan ürünümüzün adı Thermal Touch teknolojisi. Bu gördüğünüz ürün ile bir dergiyi çok kısa bir sürede dokunmatik hale getirebilirsiniz. Cihazımızın üstündeki terman kamera kızıl ötesi ve diğer ışınlarla okuttuğunuz dergiyi veya başka birşeyi tarayıp ekrana getiriyor ve birçok özellik sunuyor. Örneğin bir dergideki ürünü Therman Touck cihazımıza tarattığımızda hemen ekranda dergi beliriyor ve satın almak istediğiniz ürüne tıkladığınızda hemen cihazımız dergide satın almak için bastığınız maddeyi size satan web siteleri karşınıza çıkartıyor.

Hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz bu makineyi daha birçok özelliklerde kullanabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda piyasaya çıkmış olan Google Glass ile ürünümüzü birleştirdiğimizi düşünürsek aklımıza hayal bile edemeyeceğimiz ayrıntılar geliyor ancak  makinemizin Glass ile iyi çalışabilmesi için kamerasının daha iyi olması gerekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.