Artık İnternet Her Oda’da Çekecek

jjj

İnternet dünyası geliştikçe evinde internet olmayan aile sayısı gün geçtikçe azalıyor. Yeni evine internet bağlatan aileler ise genelde artık kablosuz modemleri tercih ediyorlar. Hem kullanışlı hem az yer kaplıyor hemde etrafta can sıkıcı kaba duran kabloların olmaması kablosuz modem bağlatmayı teşvik ediyor.

Modemimizin tek can alıcı sorunu ise çekip çekmeme sorunu yan odada iyi çekiyor pencere önünde iyi çekiyor salonda kötü çekiyor gibi sorunlar tam bir baş belası işte geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan donanımımız artık bu soruna tam çareyi bulmuş durumda bu teknooloji ürün sayesinde evinizde hangi odada olursanız olun internet son sürat çekecek


jjjTP-LINK adı verilen cihazımızı ofis’de, iş yerinde, evinizde dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ürünümüzün içinde bulunan algoritmalar sayesinde internet ışık hızını artırdığı gibi bazı görünmez ışınlarla internet’in tüm odalarda iyi çekmesini sağlıyor.

Üstelik bir yerde bağlı kalma zorunluluğu olmayan TP-LINK isimli donanımımız istediğiniz yere götürebilirsiniz. Az hızlı internet hızını desteklediği gibi 300Mbps hızına kadar internet hızını destekleyebiliyor.

Piyasaya yeni  çıkan ürünümüz Windows 8 ile uyumludur ancak piyasaya yeni çıkması sayısının az olması ve yapım maliyeti ile şuanda piyasada 38.90 USD + KDV fiyatı ile satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde cihazın sayısının artması ve yapım maliyetinin düşmesi ile fiyatınında düşeceğini inanıyoruz.

jjj2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.