Şarj Derdine Çareler Bitmiyor

assa

Piyasaya yeni çıkan donanm sayesinde telefonunuzun şarjı bittiğinde tekrar şarj edebileceksiniz ve bu sayede çevrenizden priz veya şart aleti aramak zorunda kalmayacaksınız

assa


Telefonlar hayatımızın çok önemli bir yerini kaplıyor özellikle son yıllarda çıkan ve şimdi her genç’in her yaşlısının elinde olan android telefonların bitmek tükenmek bilmeyen kullanışlı özellikleri sayesinde şarj’ımız daha çabuk bitebiliyor. Fotoğraf çekinmek, sosyal medyaya girmek, internette takılmak, mesaj atmak, konuşmak, android telefonlara özel programlarda takılmak yani kısace telefonunuzda yaptığınız herşey şarjınızın bitmesine neden oluyor.

Ancak teknoloji sonunda şarj olayına el koydu Powerbank adı verilen bu cihazla nerede olursanız olun telefonunuzu kolay yoldan şarj edebilirsiniz. Powerbank cihazının nasıl çalıştığı nasıl işlev gördüğünüz az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Powerbank cihazını evinizde bulunan bir priz sayesinde full olarak şarj ediyorsunuz daha sonrasında yanınızda taşıyarak telefonumun şarjı bitecek derdine son veriyorsunuz ve bu sayede telefonunuzun şarjı bittiğinde hemen telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

Fakat her tekonolojinin bir sınırı vardır sizde Powerbank cihazını kullanırken dikkat edin çünkü eski kötü telefonların kullanışsız bataryalarını Powerbank cihazı ile şarj ederseniz Wolt yüksek gelip telefonunuza zarar verebilir vede bu donanımı alırken çok dikkat ediniz piyasaya çıkar çıkmaz raflarda korsan powerbank’lar yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.