Netflix’den Ülkemize Üzücü Sonuç Geldi

nett

Amerika Birleşik Devletlerine kurulan ve kurulduğundan beri milyonların beğenisini kazanan Netflix firması gün geçtikçe değerine değer katıyor ve hızla büyümeye devam ediyor. Amerika Kıtasının bazı bölgelerine ofis açan ve açtığı ofisleri tutturup kazanç elde etmeye devam eden Netflix avrupa kıtasına iyice açılıyor gibi duruyor.

netflix


Ziyaretçilerine ücretli video hizmeti sunan Netlflix avrupanın 6 ülkesine ofis açacağı haberine ulaştık. Ülkemizde yasalarla Youtube’nin kapanması ardından %90 oranında ülkemize Netflix’in ofis açıp youtube kapanmışken burada değer kazanmasını bekliyorken resmi sitelerinde yaptıkları açıklamada avrupa kıtasında ofis açacakları ülkeler arasında malesef ülkemiz yer almıyor.

nett

Yapılan yazılı açıklamada avrupaya açılacak 6 ofisin ülkeleri ise şu şekilde Almanya, Avusturya, İsveç, Fransa, Belçika ve Lüksemburg youtube’nin ülkemizde kapanması ardından ülkemizde binlerce kullanıcı Netflix’i kullanmak istiyordu ancak bu sene ülkemize yine ofis açılmayacağı için umutlarımız bir sonraki senelere kaldı. Yukarıda adını verdiğim ülkelerde yaşayan ziyaretçiler hemen Netflix’in resmi sitesine üye olarak ülkeleri hakkında son detay ve son dakika haberlerine mail adreslerine alabilirler ve bu şekilde ofislerin ne zaman hangi tarihte ve nerede açılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Netflix’in 6 avrupa ülkesine ofis açılacağı kesinleşti ancak hangi tarihte açılacağı tam belli değil ileriki günlerde net haberleri bekliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.