Selçuk İnan ve Mancini Arasındaki Olaylar

selcukGalatasaray camiasında Selçuk İnan ve Mancini damgası olay yarattı. Oyun devam ettiği sırada Selçuk İnan baldırına aldığı darbe donucunda maçın 85.dakikasında sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Mancini tepki gösterdi. Top özellikle rakip takımdayken, hareketsiz kalan Selçuk İnan’a Mancini’den tepki geldi ve oyuncusuna oyuna devam et şeklinde sert bir şekilde uyardı. Mancini bu tarz tepki verince, Selçuk kızdı ve üzülerek sahadan ayrıldı. Arkadaşları, Selçuk’un yanına gitti fakat Selçuk can acısı ile yere düştü. Ve daha sonra takım formasını çıkartarak, oyundan ayrıldı. Mancini’ye de bakmaması gözlerden kaçmadı. Özellikle Selçuk İnan’ın soyunma odasına üzüntülü bir şekilde gittiği de görüldü. Galatasaray taraftarı ise Selçuk’a ıslıklar ile tepki gösterdi. Teknik direktör Mancini ise olayın büyütülmemesi gerektiğini bildirdi.


Mancini özellikle Selçuk’a yerde yatması gerektiğini bildirdi. Rakiplerinden daha iyi oynadıklarını ve galibiyetin kendilerinin selcukolması gerektiğini de açıklamalarında söyledi. Selçuk ile yaşananları maç gerginliğine bağladı. Selçuk İnan maç gerginliği ile böyle bir olayı yaşadığını belirtti. Selçuk İnan’ın sahanın içinden çıkmasına tepki gösterdiğini çünkü sahada kalıp doktoru beklemesinin daha uygun olduğunu da konuşmalarına ekledi. Taraftarları ise Selçuk İnan’a tepkilerini ortaya koydu ve maçı terk etmesini hoş karşılamadıklarını belirttiler. Tüm Galatasaray’a yapılmış bir hareket olduğunu da sözlerine ekleyerek, bu olayı kınadıklarını söylediler. Selçuk İnan, henüz bir açıklama yapmadı.

Mancini özellikle kendileri için derbiden daha önemli olanın 3 puan olduğunu belirtti. Şanssız bir üç hafta geçirdikleri için de üzgün olduğu belliydi. Selçuk İnan olayına da fazla konuşmak istemedi. Sadece saha da tedavi görmesi gerektiğini vurguladı. Galatasaray Fenerbahçe derbisinin de öneminin büyük olduğunu belirten Mancini, Türkiye’de kurallar konusunda sıkıntıların yaşanması oyuncularımızı da olumsuz etkilemektedir dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.