Ali Şen Ailesinin Üzücü Günü

Ali Şen Ailesinin Üzücü Günü

ali_sen039in_torununun_cenazesi_topraga_verildi Fenerbahçe eski spor kulübü başkanı Ali Şen bugün üzücü bir haberle gündeme oturdu. Torunu Ali Şen, Şile merkeze yakın İmrendere köyünde, kullandığı ATV aracıyla kamyonla çarpıştı. Alp Ali Şen olay yerinde can verdi. Yanındaki arkadaşı Burak Efkan ise ağır yaralandı. Burak Efkan’ın kazada omzu kırıldı.

Ali Şen Ailesi için Hayat Karartan Gün

Baba ve annesi hastanede gözyaşlarına boğuldu. Kaza ile ilgili olarak kamyon şoförü için ilk sorgulama başlatıldı. Jandarma devreye girdi. Torununun vefat haberi ile sarsılan Ali Şen, İstanbul’a geçti. Yaşanılan üzücü durum, gündemi üzdü ve Ali Şen ailesinin acısına herkes ortak oldu. Alp Al Şen, adli tıpa sevk edildi. Acılı aile, dualar eşliğinde oğlunu cenaze nakil aracına koydu. İncelemeler ve jandarmanın bildirimi ile olay kısa sürede netleşecektir. Kamyon şoförü şu an gözaltında tutulmaktadır. Acılı ailenin durumuna Türkiye üzüldü. Ailenin sevenleri aileyi yalnız bırakmadı. Ali Şen Priştine yolculuğunu iptal ederek, İstanbul’a geri döndü. Acılı aileye, herkes başsağlığı için koştu.ali-sen-bugun-en-aci-gununu-yasiyor-ali-sen-in-sok-anlari-kamerada--4391479

Fenerbahçeliler, Ali Şen’in torunu için harekete geçtiler. Hepimiz Ali Şen ve ailesine Allahtan rahmet diliyoruz. Sevdiklerine sabır diliyoruz. Kamyon şoförü ile ilgili araştırma sürmektedir. Jandarma sıkı bir çalışma yapmaktadır. Acılı aile, gözyaşları ile oğullarına dualar etmektedirler. Allahtan rahmet ve sabır dileyen herkes, cenaze namazına gitmeye hazırlanacaktır.


 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.