Vücutta Oluşan Tüylere Bitkisel Çözümler

Vücutta Oluşan Tüylere Bitkisel Çözümler

ahmet-maranki-tuy-dokucu Günümüzde oluşan hormon içeren yiyeceklerden, yanlış ilaç tedavisinden ve kendiliğinden
oluşan hormon bozuklukları nedeni ile süregelen sağlık sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir.
Bunlarla başa çıkmak için teknolojide ve tıpta yapılan çalışmalar lazerler, epilasyon aletleri, kuaförlerde uygulanan çeşitli ağda türleri vardır. Bu tüylenmelerin önüne geçebilmek için çeşitli yöntemler ve bitkisel karışımlar da artık sıkça kullanılmaktadır.
Son zamanlarda bilim adamlarında araştırma yapıp onayladığı bir bitkisel çözüm bulundu. Bu karışım her bayanın evinde çok rahat hazırlayabileceği ve doğru uygulandığı takdirde kesin çözümler elde edildiği görülmüştür. Bu karışım limon ve tuz ile hazırlanmaktadır.

 Karışımın Yapılışı;

6 kaşık limonun suyunu bir kaba sıktıktan sonra 3 kaşık tuz ilave ediniz. Temiz cilde kıl köklerine ulaşmasını sağlamiak için masaj yaparak uygulayınız. Bu karışım uygulanan bölgede 1 (bir) saat bekletildikten sonra ılık suyla yine masaj yapılarak durulanmalıdır.


 Karışımı Ne Zaman Yapmalıyız?

Uygulanacak bölgeyi tüylerden temizlenmeli. Temizleme işlemi ağda, lazer ya da epilasyondan sonra temiz bölgeye uygulanmalıdır. Önemli olan tüylerinizi kökünden alan ürünler ya da uygulanan işlem olmasıdır.

  Karışım Ne kadar Süre Kullanılmalıdır?

Bu işlem 3 (üç ) gün boyunca günde bir kez olmak üzere tekrarlanmalıdır. İlk aydan sonra tüylerin incelip ve seyrekleştiğini göreceksiniz.
Tüy azaltmak için yapılan bu yöntem bayanlara kolaylık sağlayacaktır ayrıca acısız ve masrafsızdır. Hiç bir şekilde yan etkisi de yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.