Yeni Nesil Kozmetik Ürünleri

revlon-nail-polish-fire

Bayanların cilt bakımına ve güzellik ürünlerine olan ilgisi malumdur. Bu ilgi gün geçtikçe artıyor ve kozmetik ürünleri bayanların çantalarından eksik olmuyor. Çantaları kaplayan makyaj malzemeleri her yıl yenileniyor. Moda gün geçtikçe değişiyor. Bayanlar, güzelliklerinden hiçbir şey eksiltmiyorlar.

Biz de bu nedenle bir araştırma yaptık ve zamana meydan okuyan kozmetik ürünlerinden bazılarını sizler için araştırdık.


Kat kat sürmeye son!

Revlon’dan çıkan ürünün adı Top Speed Fast Dry Nail Enamel. Bu oje, sabahları hazırlanırken çok vakit kaybetmek istemeyenler ve her zaman aceleyle hazırlanmak zorunda kalanlar için birebir. Tek kat sürmenin dahi yeterli olduğu Top Speed, çok hızlı kuruyan ojesiyle en kullanışlı ürünler arasında ilk sırayı aldı. Son derece etkili olan ojenin tırnağı örtücü ve uzun süre dayanıklı oluşu da bu namı kazanmasında etkili oldu.

Her çantaya lazım!

Makyaj denir de allıktan bahsedilmezse olmaz. Bir kadın için başta gelen kozmetik ürünlerinden biridir allık. Bunu çok iyi bilen Mac Cosmetics de Creme Blend Blush’ı çıkararak bu alanda müthiş bir atak yaptı. Çantanızdan hiçbir zaman eksik etmeyeceğiniz ve sık sık kullanacağınız bu krem allığın kullanımı da gayet kolay. Kremsi yapısı, pürüzsüz, nemli – taze ve uzun ömürlü oluşu ile ilgi çekmeye devam ediyor. Kozmetik ürünlerine sanatsal açıdan yaklaşan Creme Blend Blush, yeni bir moda.

revlon-top-speed-nail-polish

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.