Kıyafetlerde Çizgili Modası Nedir?

cizgili-kıyafetler-2011-1

Çizgili kıyafetler, geçmişten beri hep yerini korumuştur. Çok hoş kombinelere olanak sağlayan çizgili kıyafetleri giydiğinizde çok hoş bir görünüme sahip olmak için birkaç noktaya dikkat etmek gerekiyor.

Çizgili kıyafetleri giyerken daha pratik yollara başvurmak mı istiyorsunuz? Renkli çizgilere sahip kıyafetler aradığınız şey. Renkli çizgilerin dinamik yapısı, siyah – beyazın klasik yapısının aksine daha canlı durur üstünüzde. Bunları yine aynı veya yakın renklerde bir altla kombine edebilir veya alt tercihi olarak düz renkli kıyafetler giyebilirsiniz. Renkli çizgilileri, uzun belli etek veya Jeanlerle veya şortlarla giymek de daha hoş bir görüntü yaratacaktır.


Son dönemin vurucu modası blazerları, çizgili modasında da görüyoruz. Gayet iddialı olan çizgili bir blazer giyildiğinde geri kalan kıyafetleri olabildiğince sade giymeniz hoş bir görüntü oluşturacaktır. Cesaret isteyen bu ceketler yeterince iddialı olduğundan geri kalan kısımdaki sadelik durumu dengeleyecektir.

Çizgili kıyafetlerde, kolay ve rahatça şıklığa ulaşabileceğiniz bir yol mevcut. Maksi elbiseler… Maksi elbiselerin çizgili desenleriyle anında şıklığa ulaşabilirsiniz. Çizgili maksi elbiseler birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Topuklu giymekten hoşlanmayanlar veya daha rahat bir ayakkabı seçimi yapmak isteyenler için birebir. Üzerlerindeki çizgilerin oluşturduğu ilüzyon sayesinde, topuklu giyinmeden de, olduğunuzdan daha uzun boylu görünüme sahip olacaksınız. Çizgili maksi kıyafetinizi, uzun hırkayla ve şalla kombine ettiğinizde, çok hoş bir görüntü yakalayacaksınız.

Nautical-trend

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.