Discovery Elite Akıllı Telefonun Özellikleri Nelerdir?

general-mobile-discover-elite-ozellikler-cikis-tarihi-fiyat

general-mobile-discover-elite-ozellikler-cikis-tarihi-fiyat

Discovery modeliyle akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan General Mobile, bu başarısını Discovery Elite ile daha da artırmayı düşünüyor. Yüksek performansta olmasına özen gösterilmiş olan Elite, daha hızlı bir cep telefonu isteyenler için tasarlanmış diyebiliriz. 2,2 GHz dört çekirdekli Snapdragon işlemcisiyle  mobil oyunlarınızda ve uygulamalarınızda sizlere en üst performansı sağlıyor. Güçlü işlemcisinin yüksek arabellek kapasitesiyle birleşmesi sonucu tüm uygulamalarınız ve oyunlarınız ellerinizin altında.


Discovery Elite’in 5.5 inçlik geniş ekranı ve insanı yormayan sade menü tasarımı ile kolay kullanımı tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şeyi sunar. Bu kolaylıkların içinde ekran kilidini açmak için ekrana iki kere dokunmak ve kamerayı açıp fotoğraf çekebilmek için de ekrana C harfini çizmek de dahil. Discovery Elite, bu ve benzeri kolaylıklarıyla hayatınızın vazgeçilmezi olacak. İnce yapısıyla her cebe uygun.

Toplantılarınızda adeta bir sekreter Discovery Elite. Toplantı hatırlatıcı, yol tarif edici ve toplantı esnasında herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan mail ve dosylarınıza ulaşım sağlayabileceğiniz bir cihaz olarak her türlü hizmete uygun bir yapıya sahip cep telefonu. Tüm bu işlemleri yaparken, hızlı işlemcisi sayesinde zaman kaybettirmeden seri bir şekilde bu hizmetleri sunması da onu ayrı bir yere koyuyor.

Hayatın canlılığını yakalayabileceğiniz 16 megapiksellik flaşlı ana kamerasıyla bir dakikada 99 kare fotoğraf çekmenize olanak sağlayan Discover Elite, 8 megapiksellik ön kamerası ve ‘yüz güzelliği’ moduyla profil resimlerinizi en kaliteli bir şekilde çekebilirsiniz. Çekilen bu fotoğrafları tek dokunuşla sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

General-Mobile-Discovery-Elite-01

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.