2014 Gelinlik Modelleri (Resimli)

2014-gelinlik-modelleri-1

2014 gelinlik modellerini için derlediğimiz resimleri sizlere sunuyor.  Son derece kaliteli desenler uygulanmış şık modellerin içinde bulunduğunu göreceksiniz. Modellerin bu kadar iyi olması her geçen gün tasarımcıların yeni fikirler türetmesinden kaynaklıdır. Şu anda gördüğünüz beyaz dantelli desenler bu sene gerçekten büyük ilgi ilgi görüyor. Sizler dantelli sevmiyorsanız hoş taşlamalı desenli gelinlikler karşınıza çıkacak bunlar ise transparan yada koldan askılı şeklinde.

Geniş bir yelpazede bu senenin modası ve  içlerinde siz bayanlara yönelin tam 20 tane desen mevcuttur bu seçenek her gün artmakta. Bu sene ki gelinlik modasında ki en önemli unsur dantelli modellerin rehabetidir. Bu modelleri oluşturan Firmalar yada şahıs tasarımları içinde geçmiş dönemlere ait bir kaç seçenekleri de içine katarak gelinlik alacak kızlarımızın beğenecekleri gelinlikte zorlanmasına sebep olacak. Onun için sizlere yardımda olacak bir el değmesi gerekli ve sizlere seçeceğiniz modellere yardımcı olalım.


Bu seneki gelinlik seçiminde ilk önce;

  • Dantel işleyişlerinin önemini dikkat alın az dantelli ve çok dantelli olmak üzere iki bütünlükte sunulmuştur.
  • Koldan askılı modeller bu sene o kadar çok moda değildir ama güzel kızların ilgisini çeken modeller de çıkartılmış ve göze hitap etmektedir.
  • Transparan modeller de 2014 gelinlik modellerinin arasında ilgi gören seçenekler arasında oldu.
  • Geçen seneye istinaden etek boyu kısa olan etekler bu sene tercih edilmiyor.

Size verdiğimiz tavsiyeler doğrultusunda sizin beğeneceğiniz en güzel gelinlik modelini seçebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.