2014 İlkbahar Bayan Ceket Modelleri

2014-ilkbahar-bayan-ceket-modelleri

2014 ilkbahar ceket modelleri arasında birbirinden farklı ceket modeli bulunmaktadır. Hem özel mekânlara hem de günlük yaşama uygun birçok ceket modelinin bulunduğu kreasyonlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçkin markaların ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan bu ceket modelleri sayesinde bu sezon çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Saten, kumaş ve pamuklu kumaştan üretilen ceket modellerine alternatif olarak kapüşon modelleri de tasarlanmıştır.


Özellikle şık mekânlarda klasik bir görünüme kavuşabilmeniz için düz ve dar kesimli ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Sarı, kırmızı, siyah, pembe, yeşil ve mavi gibi renklerin hâkim olduğu bu klasik ceketleri hem abiyelerinizin hem de eteklerinizin üzerine kombin edebilirsiniz. Ayrıca farklı bir havaya bürünmek istiyorsanız metallerle ve taşlamalarla süslenen deri ceketleri seçebilirsiniz. Şık mekânlara uyum sağlayan bu deri ceket modellerinin bu sezon spor özellikli modelleri de tasarlanmıştır. O yüzden günlük yaşamda da kullanabileceğiniz bu model sayesinde ilkbahar mevsiminin serin havasından korunabilirsiniz.

2014 ilkbahar ceket modelleri arasında ön plana çıkan modellerden bir tanesi de çiçek ve desenler süslenmiş olan ceket modelleridir. Aynı zamanda damga ve geometrik desenlerle bezenen ceket modellerini de kullanabilirsiniz. Ancak yağmurlu havanın etkisinden uzaklaşmak istiyorsanız yağmurluk şeklinde tasarlanan kapüşon modellerini 2014 ilkbahar ceket modelleri arasında bulabilirsiniz. Önemli markaların internet sayfalarından ulaşabileceğiniz bu modellere mağazalar yardımıyla da ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.