2014 Bayan Gömlek Modelleri

gömlek-modelleri-2014

2014 gömlek modelleri kreasyonunda yer alan ürünlerde bu sezonun moda olan renklerinin etkileri görülmektedir. Özellikle sarı, mavi ve yeşil renklerin egemen olduğu gömleklerde beyaz renk de bir hayli popülerdir. Her sezonun vazgeçilmezi olan beyaz gömlekler birçok etek ve pantolon modelleri ile uyum sağlamaktadır.

2014 gömlek modelleri içerisinde yer alan dar kesimli gömlek modelleri daha çok çalışma hayatına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çalışma hayatınızda kravat yakalı gömlek modellerini de kullanabilirsiniz. Kareli ve çizgili olarak oluşturulmuş gömlek modelleri 2014 gömlek modelleri içerisinde yankı uyandıran modellerindendir. Günlük yaşantınızda rahatça kullanacağınız bu modellere alternatif olarak damgalarla ve desenlerle süslenmiş gömlekleri tercih edebilirsiniz.


Ancak özel günlerde şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız dantelli ya da transparan gömlekleri seçebilirsiniz. Ayrıca fırfırlı gömlekler sizlere bu konuda çok yardımcı olacaktır. Son zamanlarda nerdeyse tüm kıyafetlere yansıyan hayvan figürleri gömlek modellerini de etkileyerek gündemde kalmayı başarmıştır. Zebra ve leopar desenlerden oluşan gömlekler kadınların gözdesi haline gelmiştir. Aynı zamanda yılan motiflerinden oluşan gömlek modellerine de göz atabilirsiniz.

İdeal bir görünüme kavuşmak istiyorsanız deri gömlekler bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Kısa mini gömlekler ya da şifon gömlekler de bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Genç kadınların dikkatini çeken kot gömlekler 2014 gömlek modelleri kreasyonunda kendisini yenilerek vitrinlerde yer almayı başarmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.