Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

tictoc android indir

Son zamanlarda reklamlarda ve internette sıkça karşılaştığımız bir uygulama var: Tictoc! Nedir peki bu Tictoc, ne işe yarar? Bütün detaylar yazımızda.

tictoc android indir

Akıllı telefon kullananların sayısı hızla artıyor. Bu da interaktif uygulama geliştiren şirketler arasında kıyasıya mücadele yaratıyor. Tictoc isimli anlık mesajlaşma ve arama uygulaması da son günlerde oldukça moda. Birçok kanalda ve internet sitelerinde verilen reklamlar sayesinde yakından tanıyoruz aslında Tictoc’u. Tam bu yazıyı yazarken, yine bir kanalda reklamı yayınlandı.


Bi de o şey de yok! Toktik’lemek yok!Triptekdemek yok! Taktaklamak yok! Toktoklamak yok!

Güzel de bir reklam yapmışlar.

Gel gelelim öncelikle bu uygulamayı nasıl indireceğiz. Uygulamayı Google Play’den, AppStore’dan ya da uygulamanın resmi adresinden (tictoc.net) indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirip açtıktan sonra kayıt olmanız gerekiyor. Size kayıt için 2 seçenek sunuluyor;

-Facebook ile kayıt

-E-Posta ile kayıt

Bunlardan herhangi birini seçerek kayıt olabilirsiniz. Eğer mail adresi ile kayıt olacaksanız, kullandığınız bir mail adresi verin. Çünkü mail adresinize bir doğrulama kodu geliyor. O kodu girdikten sonra aktif olarak kullanabiliyorsunuz uygulamayı.

Bu aşamaları da yaptıktan sonra, telefon numaranızı girmeniz öneriliyor. Böylelikle rehberinizde olan kişiler otomatikman arkadaşınız oluyor. Facebook arkadaşlarınızı da aktarabilirsiniz isterseniz. Eğer bu adımları geçtiyseniz ve daha sonra yapmak isterseniz, uygulamanın sol üstünde bulunan butona tıklayın. Açılan sayfada “Hesap”a tıklayın ve “Telefon Numarası” kısmını doldurun. Hemen altında “Facebook Bağlan”ı da göreceksiniz. Bağlan’a tıklayarak uygulamaya Facebook’u da entegre edebilirsiniz.

Ayarlar kısmından birçok fonksiyonu aktif edebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.

Eğer olur da Tictoc hesabınızı silmek isterseniz ise Ayarlar > Hesap > Hesabı Sil yönergelerini uygulayarak hesabınızı silebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.