Yandex Mail Nasıl Açılır

yandex mail sayfası

Açıklayıcı bir biçimde ve resimlerle anlatılan bu yazıda, Yandex’ten nasıl mail alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

yandex mail sayfası

Rus arama motoru Yandex, Türkiye’ye hızlı ve büyük bütçeli bir giriş yaparak kendini kabul ettirebildi. Henüz Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olmasa da, pes edecek gibi görünmüyor. Çünkü diğer Türkiye pazarına girmeye çalışan şirketlerden çok iyi ve başarılı bir politika izleyerek birçok fonksiyonu ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

YANDEX MAIL’İN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Yandex.Mail servisi ücretsiz bir e-posta servisidir. Dilediğiniz kadar e-posta hesabı açmanıza imkan sağlar. E-Posta kutunuz asla dolmaz. Yüzbinlerce mail dahi olsa yeni bir mail için her zaman boş yeri vardır. Bir e-postada 2 GB’a kadar veri transferi olanağı sağlar. Bilindiği üzere, bir çok mail servisinde sınır çok daha azdır. Büyük megabytelı dosyaları göndermek için, farklı upload (dosya yükleme) servislerine ihtiyaç duyulur. Yandex.Mail ile bu ortadan kalkıyor. Bir diğer özellik ise, size gelen dosyayı bilgisayarınıza indirmeden “Göster/Önizle” butonuna basarak, yeni bir sekmede dosyayı görüntüler.

YANDEX MAİL NASIL AÇILIR?

Yandex.Mail açabilmek için sırasıyla aşağıdakileri yapınız;

-İlk olarak kayıt sayfasını açın. Kayıt sayfasını açmak için BURAYA tıklayın. Tıkladığınızda şöyle bir sayfa çıkacaktır:

yandex mail açma sayfası

 

-Karşınıza çıkan sayfada tüm boşlukları eksiksiz doldurun. Sizin almak istediğiniz e-posta hesabı daha önceden alınmışsa, “kullanıcı adı kayıt için kullanılamaz” yazısı çıkacaktır. Bu durumda, sonuna rakam koyun ya da başka bir kelime yazın. İsterseniz telefon numaranız kısmını boş bırakabilirsiniz.

yandeks mail açma

-Tüm boşlukları doldurduktan sonra “Kaydol”a tıklayın.

Eğer bir hata yapmadıysanız “Kaydol” butonuna bastıktan sonra e-posta hesabınız oluşturulacaktır ve açılacaktır. Direk olarak mail hesabınıza otomatik giriş yapacaksınız. Eğer hala yapamadıysanız, bu yazıya yorum yaparak bilgi yardımında bulunabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.