2014 Prenses Gelinlik Modelleri

prenses-gelinlik-modelleri

Üst kısmı dar etek kısmı geniş olarak tasarlanan gelinlik modelleri prenses gelinlikler olarak adlandırılmaktadır. Birçok gelin adayı tarafından beğeni kazanan bu model bu sezonda da farklı çeşitlerle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Birbirinden farklı desen ve motifleriyle bu seneye damgasını vuran prenses gelinlikler 2014 prenses gelinlik modelleri olarak karşınıza çıkmaktadır.


2014 prenses gelinlik modelleri adı altında yer alan gelinliklerde ön plana çıkan detay dantel işlemelerdir. Birçok gelinlik modeline yansıyan bu işlemeler özellikle transparan gelinlik modellerini etkisi altına almıştır. Tesettürlü kadınlar için tasarlanan prenses gelinlik modelleri ise diğer modellere oranla farklılık göstermektedir. Uzun kollu olarak oluşturulan bu prenses gelinlikler özel taşlarla ve pullarla süslenerek vitrinlerde yer almıştır.
2014 prenses gelinlik modelleri içinde yer alan bir diğer unsur ise bu gelinliklerin straplez ya da askılı olarak tasarlanmasıdır. Kuyruklu detayının da yer aldığı bu modeller sayesinde prenses görünümüne kavuşabilirsiniz. Ayrıca özel incilerle süslenen prenses gelinlik modelleri de bu sezon çok popülerdir. Üst kısmı incilerle bezenen bu modeller bir hayli rağbet görmektedir.

Son zamanlarda gelin adayları tarafından tercih edilen modellerden bir tanesi olan drapeli gelinlikler prenses gelinlik modelleri ile bütünleşerek formatını değiştirmiştir. Ünlü modacıların imzasını taşıyan bu modeller özel tasarım olarak oluşturulmaktadır. Aynı zamanda pırlanta süslemelerin bulunduğu bu modeller aracılığıyla yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.