2014 İlkbahar Tunik Modelleri

tunik-modelleri

Kadınlar için şıklık kavramı çok önemlidir. Bu yüzden kadınlar giydikleri kıyafetlerin seçiminde çok özenli davranırlar. Özellikle özel günlerde şık olmayı amaçlayan kadınlar günlük yaşamda da giyim kuşamlarına dikkat ederler. Günlük yaşamın vazgeçilmez kıyafeti olan tunikler 2014 ilkbahar tunik modelleri adı altında karşınıza çıkmaya başlamıştır. Birbirinden farklı tunik modeli arasından zevkinize hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.
Özellikle tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen tunikler her yaş grubuna hitaben oluşturulmaktadır. Genellikle genç kadınların kullandığı bu modeller farklı çizgi ve desenlerle süslenmiştir. Çiçek ve damga baskılarının yoğun olduğu bu modelleri günlük hayatınızda rahatça kullanabilirsiniz. Ancak çalışma hayatında şık bir tunik tercih ederseniz 2014 ilkbahar tunik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Deri tayt ve pantolonlarla kombin edilen bu tunik modelleri metal işlemelere bezenmiştir. Parlak iplerin ve farklı taşların detay olarak kullanıldığı modeller ise bu sezonda bir hayli ön plandadır.


Sarı, yeşil, pembe, mavi, lavanta ve kırmızı gibi renklerle bezenen 2014 ilkbahar tunik modelleri bu sezonun moda olarak renkleriyle paraleldir. Ayrıca özel zevkinize hitaben taba ve haki renklerinin egemen olduğu tunik modellerini de vitrinlerde görebilirsiniz. Uzun kollu olarak tasarlanan modellerin yanı sıra kısa kollu ve tek kol şeklinde tasarlanan modelleri de tercih edebilirsiniz. Şık eteklerinizle kombin edebileceğiniz tunik modelleri bu sezonun ürünleri arasında yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.