2014 İlkbahar Kadın Hırka Modelleri

bayan-hirka-modelleri

Son yıllarda tasarım ve model anlamında en büyük değişimi hırkalar yaşadı. Uzun, kısa, dar ve bol modelleri ile hemen hemen herkesin rahatlıkla kullandığı hırka modelleri oldukça şık ve iddialı. 2014 İlkbahar kadın hırka modelleri genelde salaş ve asimetrik kesimlerden oluşuyor. İstediğiniz tüm renkleri bulabileceğiniz bu modellerde, belden itibaren bollaşması vücudun daha rahat hareket etmesini sağlıyor.


Hem evde hem de dışarıda anında giyebileceğimiz hırka modelleri, her kadının dolabında yer etmeye başladı. Önceleri sadece orta yaş ve üzeri bayanların kullandığı hırkaları, şimdi yediden yetmişe herkes giyebiliyor. 2014 İlkbahar kadın hırka modelleri arasında deri ve dantel detaylar çok moda. Taytlarla ve kısa bluzlarla kullanılan bu hırkalar, günlük şıklığınızı tamamlayan en pratik parçalardan.

Sıcak tutan triko modelleri, rahatlıkla kullanabileceğiniz penye modelleri ve aklınıza gelebilecek tüm renk seçeneklerine sahip kadın hırkaları, ilkbaharda da kullanılacak kıyafetlerin başında geliyor. Uzun modellerini sıradan bir ceket ve mont yerinde de kullanabilmeniz mümkün. Artık bahar aylarında ‘kalın giysem terlerim, ince giysem üşürüm’ sözlerine son. Böylesine modern tasarımlarla üretilen binlerce hırka modelinden sahip olabileceğiniz birkaçı size tüm bahar ayları süresince eşlik edecektir. Dolaplarınızda yerini çoktan alması gereken bu ürünlerin bir de ilkbahar modellerine göz atın. Son derece şık ve pratik bir kıyafet türü olan hırkalardan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.