2014 İlkbahar Kadın Ceket Modelleri

kadin-ceket-modelleri

Günümüzde iş hayatında en çok tercih edilen ceketler artık günlük hayatımızda da yer almaktadır. Sadeliğimizi bir ceket ile rahatça tamamlayabiliyoruz. Kış ayının bitmesine az kaldı. Kalın montlar kısa bir zaman sonra sandık altında yerini alacakken üzerimize ne giysek derdimiz başlıyor olacak. Bu derdimize son verecek olan 2014 İlkbahar Kadın Ceket Modellerinden biraz bahsedelim.


Renkler her zaman bizi mutlu etmiştir. Herkesin sevdiği bir renk hatta kendisine uğur getirdiğine inandığı özel bir rengi bile vardır. İlkbaharda ceketlerimiz renklerle dans ediyor olacak. Kimisi sarının büyüsüne kapılırken kimisi ihtişamın rengi moru tercih edecek kimisi de aşkın rengi olan kırmızıyı. Her zaman gardırobumuzda duran siyah ceketimiz popülerliğini korumaktadır.2014 İlkbahar Kadın Ceketlerinde ön plana çıkan farklı bir model ise uzun ceketlerdir. Uzun ceketlerin içine ipek gömlek giyersek daha bir abiye tarz yakalamış olurken şık ve spor olmak istersek bir tişört ile daha günlük bir tarz oluşturabiliriz. Gece mavisi, siyah, vişneçürüğü renkleri başta olmak üzere birçok renk tercihi bulunmaktadır.

Her zaman ve her şekilde tarzımızı gösteren kadınlar olarak ister uzun ceket giyelim istersek kısa her yerde fark yaratmayı biliyoruz.2014 İlkbaharının çiçekleri yine biz şık kadınlar olurken üstümüzde ki rengârenk ceketlerle hepimiz ayrı bir çiçek adını taşıyor olacağız. Bazılarımız menekşe olurken bazılarımızda papatya olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.