2014 İlkbahar Hırka Modelleri

bayan-hirka-modelleri

2014 ilkbahar hırka modelleri sayesinde ilkbahar mevsiminin serin havasından kolaylıkla korunabilirsiniz. Her yaşa ve her bedene hitap eden modellerin bulunduğu kreasyonlarda genellikle sarı, yeşil, mavi, kahverengi ve siyah renkli hırkalar rağbet görmektedir. Özellikle günlük yaşamda kadınlara rahatlık sağlayan bu modeller şık mekânlara uygun şekilde de tasarlanmıştır. Çalışan kadınların vazgeçilmezi olan hırka modelleri genç kadınlar arasında da bir hayli yaygındır.


Salaş olarak tercih edilen hırkalar 2014 ilkbahar hırka modelleri arasında çok popülerdir. Günlük yaşamda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu hırkaları ayrıca tercih edeceğiniz mekânlarda da rahatlıkla giyebilirsiniz. Şık bluzlar ve gömleklerle kombin edeceğiniz hırka modellerinin kalın olan türleri de bulunmaktadır. Genellikle akşam saatlerinde giyebileceğiniz bu modelleri dar pantolon ve eteklerinizle kullanabilirsiniz.

Uzun olarak tasarlanan büyük düğmeli hırkaların yanı sıra kısa olarak oluşturulmuş küçük düğmeli hırkalar da bu sezon karşınıza çıkmaktadır. Yarasa kollu ve kısa kollu şekilde üretilmiş olan modeller de bu sezon oldukça iddialı modellerdendir. 2014 ilkbahar hırka modelleri arasında farklı bir kreasyon oluşturan bu modelleri dar kotlarınızla ve deri taytlarla kombin edebilirsiniz. Aynı zamanda örgü faktörünün ön planda olduğu modelleri modern elbiselerin üzerine giyebilirsiniz. Farklı bir görünüme kavuşacağınız bu modeller sayesinde masumiyetinizi ve doğallığınızı ilk sıralara taşıyabilirsiniz. Kahverengi ve taba renklerinin egemen olduğu tek tip hırkalar ise sizlere çok cazip gelebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.