2014 İlkbahar Hamile Kıyafetleri

hamile-kiyafetleri

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar en çok giyim konusunda sıkıntıyı hamileler çekiyordu. Belinden lastikli kumaş bir pantolon üstüne geniş bluzlar ile 9 ayı geçirmenin çabasındaydılar. Ama moda artık hamilelerden yana. Renkli pantolonlar,bluzlar,taytlar,elbiseler,ceketler,etekler derken günümüzün en şıkları arasında bulunmakta hamileler.
2014 İlkbahar hamile kıyafetleri özel tasarımlarıyla yine modaya damga vuruyor. Mağazalar da artık hamileler için özel bölümler bulunmakta. Ve normal da ki kıyafetlerden daha hoş,şık ve tarz.İnsanın bu kıyafetleri giymek için bile hamile olmak isteyeceğini düşünebiliriz.Çünkü çok cezbedici olduklarını söyleyebiliriz.


Bahar yaklaşıyor. Çiçeklerin açması gibi moda da yeniden kendi tarzıyla açacak demektedir. Peki,hamileler için 2014 ilkbahar hamile kıyafetleri nasıl? Bunun için sizlere küçük bir araştırma yaptım gök kuşağı renkleri moda olacak. Beyazın saflığı bahar ayında hamilelerin üzerinde. Çiçekler nasıl bahar ayında renk renk açıyorsa anne adayları da çiçek gibi rengarenk olacaklar. Kimisi menekşe, kimisi orkide, kimisi papatya.

Her zaman şık ve rahat olmak isteriz bu sebepten dolayı anne adaylarımız için hem şık hem de rahatlıklarını sağlayacak taytlar ön planda olacak. Anne olmanın mutluluğunu şıklıklarında taşıyacaklar bu baharda. Şıklık her zaman olur ama anne her zaman olunmuyor devir şık anne adaylarının devri 2014 ilkbaharı siz anne adaylarına çok yakışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.