2014 İlkbahar Gece Kıyafetleri

bayan-gece-kiyafetleri

Kış mevsiminin de artık sonuna geliyoruz, bahar kapımızda. Başlayacak bundan sonra kokteyller, düğünler, partiler… Acaba ne giysek diye düşünmeden duramıyoruz. İlkbaharın ayrı bir yeri vardır insanda. İçimiz hep mutlulukla dolar ve bu bahar ayının heyecanını giydiğimiz kıyafetlere kadar yansıtırız. Peki, 2014 İlkbahar gece kıyafetleri nasıl olacak? Spor yaparken bile şık olmayı tercih eden biz bayanlar bir gece kıyafetinin içinde ancak büyüleyici olmak isteriz.


2014 İlkbahar gece kıyafetleri, asimetrik kesimlerden oluşan şık tunikler, deri parçalarıyla süslenmiş dar kesim elbiseler, çiçekli şifon elbiselerden oluşmaktadır. Ama bunların yanında en trend olan gece kıyafetleri arasında payetli dar kesim mini elbiseler ile dantelli gece elbiseleri dikkat çekmektedir. Dantelli gece elbiseleri zarifliğimize zariflik katacaktır. Elbisenin her yerinin dantel olması da şart değil sadece sırtı veya kolları dantel olan gece kıyafetleri çok daha şık ve zarif göstermektedir.

En şık olduğumuz yıllardan 2014 ün baharını yaşamaya az kaldı. Her mağaza da bahar hazırlığı başlamış bulunmakta. Sezon açılmak üzere, her şey biz şık bayanlar için hazırlandı. Artık gece davetinde ne giysek derdimizde son buluyor gelsin şık kıyafetler başlasın eğlenceler. Unutmayalım ki her bayan her zaman şıktır ve küçük dokunuşlarla mucizeler yaratır.2014 İlkbahar gece kıyafetleriyle mucizelerimizi ortaya koymaya başlıyoruz çünkü biz şık olmayı sonuna kadar hak ediyoruz. Artık partilerde kimimiz çiçekli şifon elbiseyle, kimimiz dantelli veya payetli elbiseyle kimimizse asimetrik kesimlerden oluşan tunikle şıklığını ve zarafetini ortaya koyacak ve şıklık yarışı başlamış olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.