2014 İlkbahar Aksesuarları

bayan-aksesuar

Geçmişten günümüze şıklığın en güzel sembolü olarak aksesuarlar dikkati çekmektedir. Ne kadar sadece giyinirsek giyinelim elimize aldığımız bir çanta, boynumuza taktığımız bir kolye, bileğimize taktığımız bir bilezik ya da saçımıza taktığımız bir toka şıklığımızın sembolü olabiliyor ve bizi sadelikten çıkartıp şık bir görünüşte olmamızı sağlıyor.

2014 İlkbahar Aksesuarları sade görünüşümüze pırıltı katmak için geliyor bu baharda. Takılar, tokalar, şallar, çantalar, kemerler, yüzükler ve küpeler… Kim istemez ki herkesin gözü bizim üzerimizde olsun, kim istemez ki taktığımız aksesuarlara herkes kıskanarak baksın. Şimdi sıra bizde bu yılın en moda aksesuarlarıyla herkes bize kıskanan bakışlarla bakacak ve yılın en şık bayanları biz olacağız.


Bu bahar da bizi nasıl sürprizler bekliyor hadi bunlardan bahsedelim. 2014 İlkbahar Aksesuarlarında püskül rüzgârları esecek. Çantalarımızda, ayakkabılarımızda ve takıdan kıyafete püskül modasını yaşıyor olacağız. Püskül bohem tarzının bir öğesi olmakla birlikte Vahşi Batı’nın modern versiyonu olarak bize yansımıştır. Şıklığında püskülü kullanan hanımlar görünüşte daha güçlü bir karakter olarak göze çarpmaktadır. Hem şık hem de güçlü görünmek istersek püskül modası tam bize göre olacaktır.

2014 İlkbahar Aksesuarlarında öne çıkan farklı aksesuarlar arasında örgü modası yer almaktadır. Renkli iplerle dantel misali örülmüş kolyeler, bileklikler bize şıklığı sunmaktadır. Bir iş görüşmesine belki de bir iş toplantısına giderken püsküllü bir aksesuar kullanamazsak örgü modası şıklığımıza ışıltı katmak için bize destek oluyor. Aksesuar ile artık şıklığımızı konuşturabiliriz istersek güçlü bir kadın istersek takılarımızla ilgi odağı olabiliriz. Seçim bizim tercih bizim biz bu aksesuarlarla hem güçlü hem de göz alıcı olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.