2014 Duvak Modelleri

duvak-modelleri

2014 duvak modelleri içinde yer alan şemsiyeli duvak modeli büyük bir kadın kitlesi tarafından rağbet görmektedir. Farklı deseni ve modeli ile kadınları büyülemeyi başaran bu model seçilen gelinliklerle de kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Genellikle kısa saçlı kadınların tercih ettiği bu modeli uzun saçlı gelin adayları da kullanabilirler.
Romantik ve fırfırlı uzun duvak modelleri bu sezon popüler olan modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kuyruklu gelinlik modelleri ile kombin edilen bu modeller farklı desenlerle bezenmiştir. Ayrı komple güpürlerle kaplanmış olan duvak modelini de tercih edebilirsiniz. Böylece nostaljik bir hava içerisinde çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Seçilen duvak modelinin saç tipine uygun olması gerekir. Kısa saçlı kadınlar için birçok duvak modeli tasarlanmıştır. Bu modellerden bir tanesi olan kuş kafesi duvak modeli 2014 duvak modelleri arasında bulunmaktadır. Çiçekli duvak adı altında oluşturulan duvak modeli ise son zamanlarda popüler hale gelmiştir.

Tesettürlü kadınlar için de 2014 duvak modelleri arasında birbirinden farklı duvak modelleri yer almaktadır. Yüzü örten ve saçın tamamını kapatan duvaklar bu modeller arasındadır. Aynı zamanda son zamanlar hayatımızın odağında yer alan dantel detayları duvak modellerine de yansımayı ihmal etmemiştir. Dantellerin yanı sıra tül detaylar da duvak modellerini etkisi altına almıştır. Taç aksesuarıyla bütünleşen tüller kabarık olarak tasarlanıp ünlü modacılar tarafından beğeninize sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.