2014 Ceket Modelleri

ceket-modelleri-ve-kombinleri

Kadınlar hayatlarının her alanında şık ve güzel olmayı amaçlarlar. Bu nedenden ötürü giyim ve kuşamlarına dikkat ederek kıyafetlerini sık bir şekilde yenilerler. Özellikle bu sezonun serin havasından korunmak için genellikle ceket giymeyi tercih ederler. 2014 ceket modelleri arasında yer alan ceket çeşitlerinde ilkbahar, kış ve yaz aylarına uygun modeller bulunmaktadır.

2014 ceket modelleri arasında yer alan ürünlerde klasik ve günlük ortamlara göre ceket modelleri yer almaktadır. Ayrıca şık mekânlarda tercih edeceğiniz ceket türlerini de bu sezonun kreasyonlarında bulabilirsiniz. Deriden yapılan ceket modelleri hem günlük yaşama hem de klasik ortamlara uyum sağlayan modeller arasındadır.


Son zamanlarda kıyafetleri etkisi altına alan çiçek ve damga baskılar ceket modellerini de süsleyerek karşınıza çıkmaya devam etmektedir. Birbirinden şık olan bu motifler genellikle tozpembe ve krem rengi kumaşların üzerine işlenmektedir. Bu sezonun moda olan renklerine bağlı olarak oluşturulan ceketler daha çok sarı, yeşil, pembe, turuncu ve mavi gibi renklerden oluşturulmuştur.

2014 ceket modelleri içinde yer alan ceketlerde kapüşon detayları da bulunmaktadır. İlkbahar mevsiminin yağmurlu havasından korunmanız için oluşturulan bu detay sayesinde rahatlığın üst düzeyine ulaşabilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatınızda keten kumaştan oluşan ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük düğmeler ve metal işlemelerle süslenen bu modellerde dantel alternatifleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda püsküllerle süslenen ceket modelleri de bu sezon bir hayli iddialıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.