2014 İlkbahar Straplez Modelleri

straplez-abiye-elbise-modelleri

Kış aylarında bile en çok tercih edilen bluz modelleri arasında straplez modelleri yer almaktaydı. Ceketlerin içine giyilen badiler ile hanımlar çok şık bir görüntüye ulaştılar. Havaların ısınmasıyla beraber bahar ayında da tercih ettiğimiz modeller arasında gardıroplarımızda ki yerini korumaya devam edecek. Sadece badiler mi tabi ki hayır straplez elbiseler, gece kıyafetleri de dolabımız da ki yerini alacak. Bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan straplez bizlerin daha seksi görünmesini sağlamaktadır.

2014 İlkbahar Straplez Modelleri biz bayanlar için bu yılda özel olarak tasarlandı. Malum kış ayında almış olduğumuz kiloları bahar ayında diyete de girmiş dahi olsak saklamaya çalışacağız. Bu nedenle straplez bel kısmı bol ve taytlar ile kombin edebileceğimiz tunikler bizim kurtarıcımız olacak gibi gözükmekte. Yine aynı şekilde straplez şirin günlük elbiselerde bizi hem spor hem şık gözükmemizi sağlayacaktır. Straplez elbiseler günlük ve abiye olmak üzere ikiye ayrılıyor her zaman şık olmayı seven biz kadınlar seksi görünmekte istiyoruz ve tercihimiz bu modellerden yana yapıyoruz.


2014 İlkbahar Straplez Modellerinde en çok tercih edilenler arasında gelin adaylarımızın seçmiş oldukları gelinlikler gelmekte. Bir gelinlik mağazasında birçok gelinlik straplez olarak tasarlanmıştır. İlkbaharda bahar gelini olacak adayların prenses gibi görünmesini sağlayacak modeller hazırlandı bile diyebiliriz. Bahar geliyor her mevsim tercih edilen straplez modeller yine bizim gözdemiz olarak bu ayda da devam edecek. Üzerimize aldığımız bir ceket ya da bir şal ile şıklığımızı rahatlıkla tamamlayabiliriz. Şıklık yarışımız anlaşılan bahar ayında da devam edecek gibi görünüyor.

.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.