2014 İlkbahar Kadın Çizme Modelleri

bayan-cizme-modelleri

Son yıllarda oldukça fazla kullanılan, birbirinden şık tasarımlarla kadınların beğenisini kazanan çizmeler, ilkbaharda da göz kamaştıracak. Daha sade renklerin ve özellikle deri modellerin ön planda tutulduğu çizmeler arasında yağmur modelleri göze çarpıyor. Daha yağmurlu geçen ilkbaharda yeniden kullanılmaya başlanan yağmur çizmeleri, 2014 ilkbahar kadın çizme modelleri arasında yerini aldı bile.

Şeffaf tasarımlar sadece ayakkabılarda değil, çizme modellerinde de kullanıldı. Eteklerle kullanılan bu ürünler, genç bayanların dikkatini çekmeyi başardı. Renk seçeneklerinde sınır tanımayan ilkbahar çizmelerinde, pencereli modeller ve bilekte biten tasarımlar ön planda. Pantolon, tayt ve mini eteklerle kullanılan çizmeleri, sadece kış aylarında kullanmadığımızı bu baharda anlayacaksınız.


Birbirinden farklı model ve tasarımların yer aldığı 2014 ilkbahar kadın çizme modelleri son derece iddialı. Özellikle sokak modasını yansıtan bu modeller Avrupa sokaklarını aratmayacak şıklıkta. Beyaz rengini ayakkabılarda daha sık kullanmaya başlar oldu. İşte bu ilkbaharda bu rengi biraz daha fazla göreceksiniz. Hem yaza hazırlık hem de modaya uygunluk derken, çekinmeden kullanılan beyaz çizmeler, oldukça modern bir görüntüye sahip.

Topuklu modellerin vazgeçilmezliği bu sezonda da anlaşılıyor. Kahve tonları ve deri modeller uzun yıllar daha hayatımızda gibi görünüyor. Çizmelerin yanı sıra kısa botlarda bu sezon kendini gösteren tasarımlar arasında. Her birini ayrı ayrı kombinlemek zamanınızı alsa da şıklık yarışına gireceğiniz kesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.