2014 İlkbahar Kadın Çanta Modelleri

bayan-canta-modelleri

2014 ilkbahar kadın çanta modelleri içinde yer alan modellerde ön plana çıkan model omuz çantalarıdır. Bu sezonun moda olan renkleriyle bezenen bu çantalar genellikle sarı, mavi, yeşil, turuncu ve pembe renklerinden oluşmaktadır. Ayrıca koyu renklerin hâkim olduğu koyu mavi, lacivert ve siyah renklerini de bu sezonun çanta modellerinde görebilirsiniz.

Hayvan desenleriyle kaplanmış olan çanta modelleri de bu sezon oldukça popüler. Özellikle leopar desenden ve yılan derisinde tasarlanmış olan çanta modelleri kadınların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda deri detayının yoğun oldu ve metal işlemelerle kaplanmış olan çantalar 2014 ilkbahar kadın çanta modelleri içinde yer alan modellerdendir.


Özel gecelerde tercih edeceğiniz önemli taşlarla süslenmiş olan küçük el çantalarının yanı sıra büyük çanta modelleri de bu sezonun trendlerindendir. Zarf şeklinde tasarlanan el çantalarını şık mekânlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca önemli davetlerde tercih edeceğiniz bir diğer model de tote çanta modelleridir. Kürtlü olan çanta modellerini de ikonik çantalara alternatif olarak tercih edebilirsiniz.

2014 ilkbahar kadın çanta modelleri içinde öne çıkan modellerden bir tanesi de rugan çantalardır. Farklı çizgilerle ve desenlerle bezenen bu modellerin sade çeşitleri de bulunmaktadır. Tek rengin hâkim olduğu bu modellerde iki rengin karışımını da görebilirsiniz. Ancak daha farklı bir çanta modeli arzu ediyorsanız katlamalı çanta modellerini ve zincirli çantaları tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.