2014 İlkbahar Hamile Kıyafetleri

hamile-kiyafetleri

Bana kalsa hamile kıyafetleri kadar gereksiz bir kıyafet türü daha yok. Hamile bir bayanın, olduğundan bir beden yukarısında kıyafetler kullanması o an ki durumu için yeterli olacaktır. Ama bazı hanımların almak için özellikle hamilelik dönemlerini beklemeleri, bu tarz tasarımları da beraberinde getiriyor. Hamileler için hazırlanan t-shirtler, elbiseler, pantolonlar ve tunikler, genelde bol kıyafetlerden oluşuyor. Kendilerini içinde rahat hissetmeleri ve sıkılmamaları için hazırlanan bu ürünleri her mağazada bulabilme şansınız yok.


Genelde anne-bebek mağazalarında ve özel üretim yapan markalarda bulabildiğiniz bu ürünler içinde en fazla beğenilenler bebek baskılı tasarımlar. 2014 ilkbahar hamile kıyafetleri bebek baskı modellerinden ve uzun elbiselerden oluşuyor. Dış giyime göre iç giyimin daha bir özenle hazırlandığı hamile ürünlerinde, özellikle pantolonlar olduğundan daha kullanışlı ve rahat. Yaz sıcağında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu pantolonlar ince ve terletmeyen kumaşlardan yapılıyor. Daha açık renklerin tercih edildiği hamile kıyafetlerinde uzun tuniklerde çok kullanılan modellerden.

Bu baharda uzun salaş hırkalar da tam hamileler için. Hem rahat hem de bol bir görüntü veren hırka modellerini yaz aylarında bile kullanabilirsiniz. Sade, şık, renk renk tasarlanan hırkaları çok seveceksiniz. Triko, penye, tül, şifon, dantel ve çok daha fazlasına mağazalardan ulaşabilirsiniz. En yeni hamile ürünlerine ise anne-bebek markalarından ulaşmanız mümkün. Rahatlıkla kullanabileceğiniz kıyafetlerin 2014 ilkbahar hamile kıyafetleri bedeninizi sıkmamasına özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.