2014 İlkbahar Gömlek Modelleri

2014-ilkbahar-yaz-kot-gomlek-modasi

2014 ilkbahar gömlek modelleri arasında yer alan gömleklerde genellikle bu sezonun renkleri hâkimdir. Sarı, mavi, kırmızı, pembe, turuncu ve lavanta gibi renklerin hâkim olduğu gömlek modellerinin yanı sıra kot gömleklerde bu sezonda bir hayli popüler. Çok şık olan kot gömlek modelleri sayesinde günlük yaşamınızı renkli hale getirebilirsiniz.
Her sezonun vazgeçilmezi olan beyaz renk gömlek modeli 2014 ilkbahar gömlek modelleri içinde de yer almayı başarmıştır. Birbirinden farklı çeşit ve modellerle değiştirilen beyaz gömlekler kısa kollu ve kolsuz olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca yaka kısmı fırfırlarla süslenen gömlek modellerinin beyaz renkli olanları da bu sezonun trendleri arasındadır.


Transparan olarak oluşturulan şeffaf gömlekleri tercih ederek şık mekânlarda karşınızdaki insanları büyüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dantel detaylarla süslenen bu modelleri şık eteklerinizle kombin edebilirsiniz. Klasik mekânlara özel olarak tasarlanan gömlek modellerinin düz ve dar olan kesimlerini kullanabilirsiniz.
Kravat yakalı ve şifon olan gömlek modelleri 2014 ilkbahar gömlek modelleri içersinde yer alan bir diğer gömlek modelidir. Hayvan desenleriyle kaplanmış olan gömlek modellerinde özellikle leoparın ve yılan desenlerinin izleri görülmektedir. Ancak günlük yaşamınıza etki eden kareli ve çizgili gömlekleri daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Desenlerle ve baskılarla kaplanan kareli gömlekler birçok rengin karışımından oluşturulmaktadır. Ayrıca yüksek belli etek ve pantolonlarınızla kullanabilmeniz için bu sezon mini gömlek çeşitleri tasarlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.